Ettevõttest

Gründer OÜ
Uus 5, 65609 Võru
Reg. kood: 10628521
KMKR: EE100599534
Juhataja
Rainer Taan
+372 503 0066
Võru esindus
Lille 24, 65604 Võru
+372 646 1388

Gründer

Gründer OÜ tegeleb rehvide ja velgede jae- ja hulgimüügiga. Pakume suures valikus rehve ja velgi, kvaliteetset rehvivahetust ja velgede tasakaalustamist, erinevaid rehvitöid ning rehvide hoiustamist. Gründer OÜ asutati 2000. aastal Võrus. Lisaks esindusele pakume tellimise võimalust üle kogu Eesti. Kiire transpordi tagab koostöö suuremate kullerfirmadega.

Nii nagu on autod väga erinevad, on erinevad ka inimesed, nende sõidustiil ja vajadused. Seetõttu peame väga oluliseks kliendiga suhtlemist ja tema vajaduste väljaselgitamist, et leida sobivaim valik.

Missioon

Gründeri jaoks on kõige olulisem klient. Seetõttu on ka Gründeri missiooniks olla oma klientidele usaldusväärne rehvi- ja veljemüügi partner.

Gründer hindab usaldust.

  • Meie klient saab usaldada meie töötajaid, kes leiavad just kliendi auto ja vajadustega sobivaimad tooted.
  • Meie klient saab usaldada meie tehtud tööd: teostame rehvivahetus- ja parandustöid ainult profimasinate ning -vahenditega, mistõttu võib klient töö kvaliteedis alati kindel olla.
  • Meie klient saab usaldada Gründeri toodete hindu, sest tarnime rehve otse tootjatelt ning seega saame pakkuda konkurentsivõimelisi hindu.
  • Meie klient saab usaldada meie tooteid: kõik meil müüdavad uued rehvid ja veljed on läbinud Euroopa Liidu kvaliteedinõuded ning uutel kergmetallvelgedel on kaasas TÜV/ABE sertifikaadid.